Locatiile unde se desfasoara sesiunile de Team Building sunt, la randul lor, importante, contribuind major la succesul evenimentului.

Avand in vedere specificul activitatii noastre, umblam mult si vedem o multime de locatii. Din nefericire, numai o mica parte dintre acestea pot fi recomandate, factorul determinant in selectie fiind atitudinea celor care le detin sau administreaza.

Am alcatuit astfel, cu titlu informativ, o lista cu locatii cu nivel de confort de cel putin ***, unde am derulat cel putin un eveniment de Team Building, pe care le putem recomanda cu caldura, si unde surprizele neplacute sunt putin probabile.

 

 

 

 

 

 

 

 






 

Cateva locatii in apropiere de Bucuresti:

ZONE LOCATIONS PLACES SITE
Belciugatele Valea Iazurilor - www.valea-iazurilor.ro
Buftea Domeniul Stirbey - www.palatulstirbey.ro
Calugareni Hanul Calugarenilor - www.hanulcalugarenilor.ro
Greaca Domeniul Greaca - www.domeniulgreaca.ro
Mogosoaia Il Palazzo - www.ilpalazzo.ro
Pitaru Insieme Grand Resort - www.insiemegrandresort.ro
Snagov Casa Vlasia - www.casavlasia.ro
Snagov Snagov Club - www.snagovclub.ro

Si locatii din intreaga tara:

ZONA LOCATIE LOCURI SITE
Azuga Hotel Nu ma uita 54 www.hotelnu-ma-uita.ro
Bazna Complex Expro 62 www.bazna.ro
Bran Hotel Sofia 34 www.hotelsofia.ro
Casa Tohaneana 20 www.casatohaneana.ro
Complex Wolf 160 www.complexulwolf.ro
Vila Bran 250 www.vilabran.ro
Cheia Hotel Zaganu 46 www.nicoltana.ro
Covasna Hotel Clermont 150 www.clermonthotel.ro
Delta Dunarii Hotel Sunrise (Crisan) 106 www.hotelsunrise.ro
Complex Green Village (Sf. Gheorghe) 180 www.deltasfantugheorghe.ro
Complex Cormoran (Uzlina) 180 www.cormoran.ro
Fundata Pensiunea Casa Muntelui 28 www.casamuntelui.ro
Gura Humorului Best Western Bucovina 260 www.bestwesternbucovina.ro
Moeciu Complex Cheile Gradistei 266 www.cheilegradistei.ro
Craiasa Muntilor 80 www.craiasa-muntilor.ro
Mistral Resort 125 www.mistralresort.ro
Petrosani Hotel Rusu 72 www.hotelrusu.ro
Poiana Brasov Hotel Alpin    290 www.hotelalpin.ro
Heraldic Club 44 www.heraldic-club.ro
Hotel Miraj 70 www.hotelmiraj.com
Predeal Hotel Rozmarin 140 www.rozmarin-timpa.ro
Sambata de Sus Hotel Poiana Izvorului 60 www.poiana-izvorului.ro
Sibiu Pensiunea Mai 64 www.pensiunea-mai.ro
Best Western Fantanita Haiducului 75 www.fantanitahaiducului.ro
Complex Albota (Albota) 85 www.albota.sobis.ro
Complex Helios (Ocna Sibiului) 105 www.ocnasibiului.ro
Sighisoara Complex Danes 67 www.dracul.ro
Hotel Binder Bubi 100 www.binderbubisighisoara.ro
Hotel Poenita 70 www.poenita.ro
Sirnea Pensiunea Valea cu Struti 40 www.valea-cu-struti.ro
Sucevita Hotel Sofia 60 www.sofiahotel.ro
 

Home

Team Building

Training

Clienti

Valori

Locatii

Contact